USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Trancoso Ville Trancoso Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa Trancoso Ville

Avanceret Booking
2026-09-22
2026-09-23

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

46

Casa Trancoso Ville

 Internetadgang

Wi-Fi på værelserne

 Swimmingpool

Udendørs pool

 Børnevenlig

Tremmesenge/vugger

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Casa Trancoso Ville tilbyder værelser med udsigt over poolen i nærheden af Praca do Quadrado.

Stedet ligger 15 minutters kørsel fra Praia Taípe og 4 km fra Terravista Golfbane. 10 minutter til centrum i Trancoso. Spisested Lá No Dom befinder sig 150 meter fra denne indkvartering. Casa Trancoso Ville har også sin nærhed til Praça da Independência.

Et fuldt udstyret køkken er tilgængelig. Gæsterne kan nyde en forfriskende svømmetur i en privat pool.

  • Lokale seværdigheder
  • Culture House of Trancoso
    300 m
  • Trancoso Explorers
    550 m
  • Coqueiros Beach
    1,3 km
  • Praça da Independência
    600 m
  • Cafe de La Musique Trancoso
    1,2 km
  • Mirante do Quadrado
    750 m
  • Morena Turismo
    850 m
  • Lufthavne
  • Porto Seguro Lufthavn
    26 km

På hotellet

General

  • Parkering
  • Kæledyr tilladt

Måltider og drinks

  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber
  • Udendørs spiseområde

Aktiviteter og afslapning

  • Udendørs pool
  • Solseng
  • Have

På værelset

  • Wi-Fi på værelserne
  • Klimaanlæg
  • Dagligstue
  • Spisebord
  • Vaskemaskine
  • Fladskærms TV
  • Tremmesenge/vugger
  • Parketgulv

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 09:00 indtil 23:59
Udtjekning: indtil 02:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Hvilke berømte vartegn ligger tæt på Casa Trancoso Ville?

    Praca do Quadrado og Praça da Independência er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Casa Trancoso Ville.
  • Finder jeg en parkeringsplads på Casa Trancoso Ville?

    Gæster på Casa Trancoso Ville kan parkere deres bil i en parkeringsplads.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Trancoso Ville?

    Du kan bo på Casa Trancoso Ville med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-22
2026-09-23

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa Trancoso Ville, Brasilien

Estrada Para Itabela 34 (Condominio Coqueiral), Trancoso, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved